Audiokazety

Můžete si nechat zdigitalizovat všechny typy a délky klasických audiokazet (MC kazet) používaných ve walkmanech a „magneťácích“.

menu_audiokazety.png

aa.jpg

a.jpg

                                                     

Ceník

Naše služby
 Přepis prvních 60 minut Vaší objednávky 570 Kč
 Digitalizace každé další minuty (nad prvních 60 minut) 7 Kč/min.
   
    

Základní cena za digitalizaci vaší zakázky audiokazet, ve které je obsažen převod prvních 60ti minut záznamu. Účtuje se pouze jednou za celou objednávku, nikoliv znovu za další kazetu. Digitální vyčištění záznamu a uložení na standardní CD nebo na vlastní USB médium je v ceně.

Cena za převod jedné minuty záznamu. Účtuje se až od šedesáté první minuty celkové délky záznamu na všech Vašich audiokazetách. Prvních šedesát minut převodu je již obsaženo v paušální platbě uvedené výše.

    

Uložení na USB média
 Uložení na USB flashdisk nebo přenositelný disk zdarma
Vytvoření další kopie zakázky ve stejném formátu 120 Kč/zakázka
Zakoupení USB flashdisku nebo přenosného disku dohodou

     
     
Vaše nahrávky budou uloženy ve formátu MP3 (MPEG Audio Layer III) s vysokým datovým tokem 320 kbps pro zachování co nejvyšší kvality.

Formát MP3 je naprosto univerzální, vhodný pro přehrávání v počítači, v mobilním telefonu i kdekoliv jinde.

Za uložení na USB médium nic neplatíte. Můžete nám donést vlastní, nebo si u nás flashdisk či přenositelný disk zakoupit.

Pokud chcete zakázku uložit (ve stejném formátu) vícekrát, např. na dva různé pevné disky, protože jeden budete mít doma a druhý budete mít jako zálohu uskladněný na chatě, zaplatíte 120 Kč za každou takovou další kopii.

     

Uložení na CD disky
Uložení na CD jako soubory MP3 (počet CD dle potřeby) zdarma
Uložení jako audio CD (počet CD dle potřeby) zdarma
Vytvoření další kopie zakázky (cena za běžný disk CD) 70 Kč/disk
Potisk CD disku vlastní fotografií 150 Kč/disk
Potisk CD disku textovým titulkem 60 Kč/disk
Rozdělení záznamu na více médií 65 Kč/disk
   
     

Formát MP3 je naprosto univerzální, vhodný pro přehrávání v počítači, v mobilním telefonu i kdekoliv jinde. CD s MP3 soubory budete moci přehrát také v novějších CD přehrávačích včetně přehrávačů v automobilu. Na jedno CD se vejde zhruba 5 hodin záznamu.

CD disky, na které uložíme Vaši zakázku, dostanete zdarma, ať už jich bude jakýkoli počet. Pokud chcete některé či všechny disky ve dvou či více kopiích, je tato služba zpoplatněna 70 Kč za každé takové CD navíc.