Video na klíč

Video na klíč v našem studiu, to je služba se vším všudy – od prvotního návrhu a samotného natočení až po finální postprodukci a prezentaci.


Zajistíme také internetový přenos či audiovizuální propojení a problémem nejsou ani jazykové mutace, lokalizace videí, 3D modely, obrazové montáže či korporátní grafika.

Firemní spot, virál, promo, instore video, manuál či celý videoweb na klíč – ať už je Vaše zadání jakékoliv, v našem studiu vytvoříme koncept, který naplní všechny Vaše představy. Od kreativního návrhu, přes natáčení a kompletní postprodukci, až po finální prezentaci a aplikaci do praxe.

Zvládneme také on-line přenosy, vysílání z virtuálního studia, vytvoření virtuálního prostředí nebo telemosty – například mezi konferenčním sálem a specializovaným pracovištěm.

IMG_4686.jpeg

Samotné natočení a sestříhání videa dnes mnohdy nestačí, velký důraz je kladen i na speciální, korporátní grafiku, 3D modely nebo práci s virtuální realitou.

To vše je součástí naší běžné produkční práce a Vaše audiovizuální prezentaci mohou zpestřit nejrůznější obrazové montáže, triky, 2 i 3D modely.

V případě zájmu vytvoříme i jazykové mutace, dabing či reanimaci obrazu do jiné jazykové mutace.